۱۳۹۳-۰۸-۰۵ اطلاعیه شرکت دیارخودرو در مورد اعتراض مشتریان مشهدی

 

در راستای انتشار برخی اخبار در مورد اجتماع تعدادی از مشتریان شرکت دیارخودرو در مقابل مجلس شورای اسلامی و اعتراض به حقوق تضییع شده خود، روابط عمومی این شرکت اطلاعیه را صادر  و جهت انتشار به رسانه های محترم ارسال می کند :


شرکت دیارخودرو، یک شرکت تولید کننده خودرو است و دارای پروانه بهره برداری و تولید از وزارت صنایع است و شرکت نیروخودرو آسیا، مجری انحصاری فروش و خدمات پس از فروش این شرکت می باشد. در حالی که در اخبار منتشر شده دیارخودرو به اشتباه، یک شرکت لیزینگ خودرو معرفی شده است. همچنین اعلام می شود نماینده شهر مشهد این شرکت به شماره نمایندگی 5111 بدون اطلاع مسئولان شرکت اقدام به ثبت نام و فروش تعدادی از محصولات نموده و تاکنون خودروهای مذکور را تحویل نداده است. در همین راستا شرکت دیارخودرو پس از اطلاع از موضوع و بررسی های لازم اقدام به تعلیق مجوز نمایندگی این نماینده کرده و موضوع را در جریان رسیدگی در مراجع قضایی قرار داده است و به طور موازی در اطلاعیه ای از مشتریان مشهدی خواست که جهت تکمیل پرونده و ارائه مستندات خود به دفتر مرکزی فروش( شرکت نیرو خودرو آسیا) مراجعه نمایند .
در جریان تجمع برخی مشتریان مشهدی مقابل مجلس شورای اسلامی، این شرکت هرگونه کلاهبرداری یا سوءاستفاده از این مشتریان را تکذیب می کند و اعلام می دارد که به منظور حفظ اعتبار و شهرت خود، پیگیر این موضوع بوده و نتیجه را در اسرع وقت به اطلاع مشتریان گرامی می رساند. همچنین گروهی از نمایندگان و کارشناسان این مجموعه تولیدی، در هفته آینده در مشهد مقدس حضور خواهد یافت و به همراه تعدادی از مدیران دیارخودرو، به مشکلات پیش آمده رسیدگی خواهد کرد که زمان و مکان آن متعاقبا اعلام می گردد.