۱۳۹۴-۰۲-۲۸ اهدای تندیس سومین اجلاس جهانی «نشان منتخب برند» به دیارخودرو

به گزارش روابط عمومی شرکت دیارخودرو، روز یکشنبه،  بیست و هفتم اردیبهشت ماه، همزمان با روز روابط عمومی، اجلاس جهانی نشان منتخب با موضوعیت روابط عمومی، تبلیغات و برندینگ با حضور اساتید و مشاوران ارشد ارتباطات شرکت های بزرگ بین المللی برگزار شد.  
بر اساس این گزارش این اجلاس که در سالن همایش های بین المللی صداو سیما برگزار گردید، با نشست های تخصصی در حوزه های فروش و توسعه بازار، تبلیغات، برندینگ و حوزه های مربوطه همراه بود. همچنین در این اجلاس بزرگ از مدیران و روساء روابط عمومی و تبلیغات برتر شرکت های ایرانی تقدیر بعمل آمد.
در این مراسم لوح تقدیر «نشان منتخب» به دلیل اثرگذاری و موفقیت های روابط عمومی و برندینگ دیارخودرو، به مدیرعامل ، محمد تقی خانلو اهداء گردید که  عرفان صفی پور، مدیر روابط عمومی این شرکت به نیابت از ایشان لوح را دریافت کرد.
همچنین روابط عمومی دیارخودرو در اطلاعیه ای کوتاه مراتب تشکر و قدردانی خود را از برگزار کنندگان این اجلاس در ایران اعلام کرده و ابراز امیدواری نموده که با استمرار این حرکت بزرگ، گام های اساسی تری در ارتقاء سطح علمی و کیفی روابط عمومی ها در کشور برداشته شود.