۱۳۹۴-۰۳-۰۶ خط تولید سابرینا برقی در کارخانه دیارخودرو افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی دیارخودرو، خط تولید خودرو سابرینا برقی در سالن مونتاژ کارخانه دیارخودرو در شهرستان گلپایگان در حاشیه بازدید مقامات ارشد موسسه اعتباری کوثر و وزارت دفاع، به دست دکتر رضایی،مدیرعامل موسسه اعتباری کوثر، امیر رفیع، از مقامات وزارت دفاع ، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان گلپایگان و فرماندار این شهرستان افتتاح شد . پیش تر این خودرو به دست ابتکار، معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت از محیط زیست رونمایی شده بود.

در بازدید روز یکشنیه سوم خردادماه 94،  که با حضور مدیران و معاونین موسسه اعتباری کوثر برگزار گردید، روند تولید خودرو در کارخانه برای حاضرین شرح داده شد. در این بازدید از سالن های بدنه سازی، رنگ، انبار و مونتاژ دیدن شد و کلیه فرآیند تولید خودرو گزارش گردید.

در حاشیه این بازدید، خانلو، مدیرعامل دیارخودرو ضمن خیرمقدم به حاضرین ابراز امیدواری کرد تا با همکاری و تلاش شبانه روزی معاونین، مدیران و پرسنل این شرکت که در کارخانه و دفاتر مجموعه مستقر هستند بتوان به تولید سالانه 85000 دستگاه در سال دست یافت. در ادامه دکتر رضایی، مدیرعامل موسسه اعتباری کوثر نیز ضمن تشکر از پرسنل دیارخودرو و تایید تلاش های آنها و ابراز خوشحالی از به ثمر نشستن این کوشش ها، به لزوم تخصیص سرمایه در گردش به شرکت دیارخودرو جهت ادامه این مسیر موفق تاکید کرد و ابراز امیدواری نمود که دیارخودرو به زودی بتواند به یکی از قطب های خودروسازی در منطقه تبدیل شود. همچنین در این مراسم آقای دکتر لی، قائم مقام شرکت بایک، شریک چینی دیارخودرو، به ایراد سخنانی پرداخت و از اینکه با شرکت دیارخودرو در ایران همکاری می کنند ابراز خوشنودی و خرسندی نمود. امیر رفیع نیز در ادامه سخنانی را درباره بازار خودرو در ایران و سهم دیارخودرو در این بازار بیان داشت .

به گزارش روابط عمومی دیارخودرو  اطلاعات تکمیلی در مورد هدف بازار، میزان تولید و سرمایه گذاری انجام شده در زمینه تولید سابرینا تمام برقی به زودی اعلام خواهد شد. سابرینا برقی اولین خودرو تمام برقی در کشور است و دیارخودرو موفق شده برای اولین بار خط تولید یک خودرو برقی در ایران را راه اندازی و آماده بهره برداری نماید. این خودرو با کیفیتی مشابه خودروهای بنزینی طراحی شده است و می تواند به خوبی جایگزین این دسته از خودروها شود.