۱۳۹۴-۰۴-۱۳ عصر خودرو: تحویل گریت وال M4 به مشتریان شتاب گرفت

پس از رفع مشکلات گمرکی در عرضه کراس اوور کوچک دیارخودرو

عصر خودرو : کراس‌اوور کوچک دیارخودرو پس از بروز مشکلات گمرکی با تاخیر در تحویل به مشتریان مواجه شد اما شرکت دیارخودرو با سرعت عمل این مشکلات رابرطرف کرد و هم اکنون تحویل این خودرو به مشتریان در حال انجام است .

به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» ، عرفان صفی‌پور ؛ مدیرروابط عمومی شرکت دیارخودرو ضمن اعلام این خبر افزود: تا کنون حدود 90 دستگاه M4 به مشتریان تحویل داده شده است و این روند همچنان ادامه دارد تا تمامی تعهدات شرکت در زمینه تحویل این خودرو به صورت کامل انجام شود . وی همچنین این نکته را افزود که دیار خودرو پس از اتمام تعهدات قبلی M4 ، شرایط فروش و تحویل این خودرو را به روز خواهد کرد و دیگر مشکلی در تاخیر یا تحویل این کراس‌اوور به وجود نخواهد آمد.
گریت‌وال هاوال M4 کراس اوور کوچک از یکی از بزرگ ترین و معتبرترین خودروسازان چین است.این کراس اوور کوچک ضمن تلفیق خصوصیات یک خودرو شاسی بلند و هاچ بک از طراحی خاصی بهره می برد وبه پیشرانه 1.5 لیتری 104 اسب بخاری مجهز شده است و از مجموعه کامل امکانات ایمنی و ترمز های دیسکی در جلو و عقب بهره می برد.گریت وال هاوال M4 در بین محصولات خودروسازان چینی از جمله پرفروش ترین شاسی بلند های این کشور به شمار می رود و تحت برند معتبر هاوال و گریت وال چین در ایران توسط دیارخودرو به بازار عرضه می شود .
شرکت دیارخودرو هم اکنون این محصول را با موعد تحویل 6 ماهه پیش فروش می کند . متقاضیان برای خرید این کراس اوور 59.6 میلیون تومانی می توانند ضمن بهره گیری از سود مشارکت 20 درصد با پیش پرداخت اول و دوم 19.2 و 10 میلیون تومان این خودرو متمایز را ثبت نام کنند. شرکت دیارخودرو همچنین برای اطمینان خاطر مشتریانی که از تاخیر در تحویل نگران هستند ضمن اعلام خبر به روز شدن زمان تحویل M4 سود تاخیر 21 درصدی را در نظر گرفته است تا سرمایه مشتریان در امنیت کامل باشد.